Pasidalinimai apie grupę "Grįžimas į save"


"Per šią grupę išgyvenau susitikimą su savimi pačia. Pamačiau ir savo trapumą ir žaizdas, bet kartu ir savo stiprybę ir savo ... grožį. Kartu įgijau daug drąsos. Drąsos būti savimi. Dabar sakau, kad gyvenimą matuoju iki moterų grupės ir po to. Praėjus keletui metų vis dar jaučiu gydančią tų susitikimų jėgą. Šiandien esu arčiau tos moters kokia norėčiau būti." 

Indrė (4 metai po grupės) 


"Moterų grupė Grįžimas į save man visų pirma buvo svarbi kaip asmeniško laiko sau oazė”, laukdavau tų kassavaitinių valandų kaip atotrūkio nuo kasdienių darbų, rūpesčių ir skubėjimo, laukdavau to susitikimo su savimi ir kitomis moterimis. Čia turėjau galimybę ne tik mąstyti apie save, būti tikrai išgirsta, bet ir jausti save – medituoti, šokti pagal būgnų ritmus taip, lyg niekas nematytų, leistis vedamai violončelės garsų ten, kur niekada nebuvau, bet visada norėjau nukeliauti, sekti paskui "šokančiąją su vilkais" ir ieškoti tikrosios savęs. Grupėje supratau kokios mes, moterys, visos galime būti artimos, nors esame beprotiškai skirtingos. Būdama grupėje atradau savo giminės moterų stiprybę, kuria didžiuojuosi iki šiol, bet tuo pačiu pažvelgiau ir į savo silpnybes, kurios iki šiol neduoda ramybės bei turėjau erdvės apverkti tai, ko niekada nepakeisiu. Ačiū toms moterims, kurios buvo tuos mėnesius šalia, ačiū Vėjūnei ir Vaidai už tai, kad buvo man veidrodžiais ir švelniomis palydovėmis. Linkiu tokio grupės patyrimo kiekvienai moteriai. "                                                                

Rūta (3 metai po grupės) 

 "Patirtys, pamokos, išmintis, atradimai, drąsa... Daugtaškis neužbaigia sąrašo dovanų, kurias tiesiog sėmiau, atradau, iškapsčiau per susitikimus moterų grupėje. Ir kas nuostabiausia - visa tai tęsiasi. Per tuos keleta mėnesių tarsi atsikračiau pečius slėgusios naštos, kai neši ir taip esi įpratusi keliauti su nevertingais nešuliais, kad net nesupranti, jog gali būti kitaip. O ir moterų bendrystė bei palaikymas - supranti, kad ne viena esi, kad visos turime keistenybių, įdomių patirčių ir dovanų. Kiekviena vis kitokia, bet kiekviena itin turtinga.  Taip jau sutapo, kad tuo metu it perkūnas iš giedro dangaus atkeliavo žinia, kad laukiuosiu... Tad kartu su kitomis moterimis (kiekviena savo nuoskaudas ir skausmą) ašaromis gryninau savo mintis, ploviau jausmus. Juk kas geriau gali tave suprasti ir kam labiau gali atsiverti, jei ne moterims, kurios atėjo ieškoti savęs. Joks vyras nesupras ir sudėtinga jam viską būtų išaiškinti. Susitikimai - viena gražiausių patirčių mano gyvenime... "

Elena (1,5 metų po grupės)  

 


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie